O FIRMIE

Informacje o firmie

Foto-Ogrodnik istnieje już od 1989 roku. Podczas  ponad 30-letniej pracy zrobiliśmy tysiące sesji fotograficznych. Specjalizujemy się głównie w fotografii okolicznościowej: śluby, chrzty, komunie czy urodziny. Nie boimy się wyzwań i kochamy naszą pracę, dlatego bardzo chętnie podejmujemy się sesji produktowych, dziecięcych, modowych czy obiektów użytkowych.

Od początku naszego istnienia stawiamy na inwestycje w najnowsze technologie, doskonały sprzęt i szkolenie kadry. Każdy z naszych specjalistów pracuje na najnowszych programach graficznych do obróbki zdjęć.

Powierzchnia naszej siedziby wraz z zapleczem zajmuje powierzchnię około 200 m2, z czego samo studio około 70m2. Dzięki temu zapewniamy komfort naszym klientom oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Fotografia okolicznościowa i laboratorium fotograficzne to dwa kierunki na których koncentrowaliśmy nasze działanie w ostatnich 30 latach. Co ciekawe, w 2003 roku nasze laboratorium zajęło III miejsce w ogólnopolskim konkursie na „Najlepsze laboratorium”.  Efekty naszej pracy mogą Państwo ocenić sami, oglądając naszą stronę internetową lub albumy Waszych przyjaciół, a naszych przemiłych Klientów.

Masz jakiekolwiek pytania ?

Fotografia okolicznościowa i laboratorium fotograficzne to dwa kierunki na których skoncentrowaliśmy nasze działanie.

skontaktuj się z nami